Tepelná čerpadla

 

 

Tepelná čerpadla Nukleon jsou vyráběna v České republice z komponent od špičkových Českých i světových výrobců. Naše výroba je zaměřena kromě základní řady tepelných čerpadel především na zakázkovou výrobu speciálních a větších zařízení. Na trh dodáváme všechny typy tepelných čerpadel, tedy  země/voda, vzduch/voda, voda/voda a hybridní. Tepelná čerpadla Nukleon HPAW (vzduch – voda) jsou zařízeními nové generace, která umožňuje dosažení teploty topné vody 60°C až do teploty vzduchu mínus 15°C.

Pro regulaci používáme systém, který umožňuje vytvořit vlastní software pro danou aplikaci a zajištění optimálního provozu tepelného čerpadla s minimálními náklady na vytápění, přípravu teplé vody a chlazení. Jako výrobce máme trvalý dálkový elektronický přístup k aktuálním i archivovaným provozním údajům jednotlivých tepelných čerpadel. Vyhodnocování provozních dat v různých provozních režimech umožňuje případnou optimalizaci řídícího programu a je důležitým zdrojem informací pro projektování nových systémů.

Tepelná čerpadla jsou certifikována u Strojírenského zkušebního ústavu v Brně dle metodiky EHPA, dále u TÜV SÜD CZ a u Federální agentury pro automatizaci a metrologii Ruské federace dle standardů GOST.

TČ Nukleon HPAW jsou nejčastěji dodávány v kompaktním, kompletně nerezovém provedení, pro velmi jednoduchou instalaci v různých variantách, z hlediska velikostí a dispozičního uspořádání, aby je bylo možné co nejlépe implementovat do instalačních prostor.

Vývoj našich výrobků zajišťujeme mimo jiné i trvalým kontaktem s výrobci jednotlivých komponent a z toho vyplývající průběžnou modernizací našich zařízení.

Máte zájem o tepelné čerpadlo nebo potřebujete více informací? Zanechte níže své kontaktní údaje a my Vám rádi pomůžeme.

Jméno: *
Příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit