Výroba a vývoj

 

V rámci vývoje a inovací jsme zapojeni do spolupráce s vysokými školami a dalšími organizacemi, např. ČVUT  v Praze, technologická agentura České republiky, atd.

Naše firma Nukleon s.r.o. je zaměřena na výrobu tepelných čerpadel všech typů malých i velkých výkonů. Výroba tepelných čerpadel je soustředěna v Třebíči, kde sídlí také projekční a montážní část firmy. Tepelná čerpadla Nukleon jsou z komponent od špičkových Českých i světových výrobců, kteří zastávají vedoucí pozice na světových trzích - kompresory scroll Copeland, vyznačující se velmi nízkou hladinu hluku, nejvyšší účinností a životností mezi výrobky na trhu, výměníky Alfa Laval a SWEP s kompaktní konstrukcí a vysokou účinností, vzduchové výparníky od české firmy Frisco. Prvky chladírenské techniky od firem Honeywell a Danfoss, ventilátory s bionickou aerodynamikou Ziehel-Abbeg a ebm-Past, které patří k nejtišším na trhu. Pro regulace používáme řídicí systém Foxtrot, firmy Teco.

Konstrukci a oplechování vyrábíme v nerezovém a hliníkovém provedení nebo s komaxitovou povrchovou úpravou, dle místa instalace.