O firmě Nukleon

O firmě Nukleon

Společnost Nukleon s.r.o. je ryze česká firma, která vznikla v roce 1997.

Nukleon s.r.o. projektuje a staví tepelná čerpadla s dlouholetou zkušeností pro různé aplikace a způsoby využití. Stroje jsou vyráběny dle specifických požadavků zákazníků a jsou vhodné k instalaci a provozu i ve velmi náročných provozních a přírodních podmínkách.

Hlavní pracovní činností je

• Vývoj a výroba tepelných čerpadel voda-voda, země-voda, vzduch-voda a hybridních zařízení (vzduch/voda-voda) o tepelném výkonu od několika kW až po kaskády několika MW

• Projekce systémů s technologiemi na využití obnovitelných zdrojů energie a nízkoteplotního odpadního tepla a jejich matematické modelování


Tepelná čerpadla Nukleon jsou vyrobená z komponent od předních světových výrobců a vyznačují se kompaktností, jednoduchou instalací, vysokou účinností, dlouhou životností a mimořádně tichým chodem. Jsou certifikována dle metodiky EHPA (Evropská asociace tepelných čerpadel) u Strojírenského zkušebního ústavu v Brně, u  TÜV SUD CZECH a dle standardů GOST u Federální agentury pro automatizaci a metrologii Ruské federace.

Řídící systém s naším vlastním softwarem je vytvořený vždy pro konkrétní aplikaci, lhostejno zda se jedná o rodinný, či bytový dům, nebo zařízení na využití odpadního tepla. Samozřejmostí je ovládání systému pomocí klasického webového prohlížeče.

Prvořadým cílem společnosti je jednoznačná orientace na vyplnění potřeb zákazníka a vysoká kvalita našich výrobků a dodávaných komponent.

 

Кто не любит больше деньги? А кто любит их зарабатывать? На Мостбет вы получите не только удовольствие от игры, а еще и хорошую сумму на ваш счёт!

Co si myslíte o bonusových nabídkách na GG.BET?

GG.BET se od svého spuštění v roce 2016 stala jednou z nejoblíbenějších platforem pro sázení na esporty. Nabízí širokou škálu bonusů a propagačních akcí, což z ní činí skvělou volbu pro fanoušky her a Esportu, kteří si chtějí vsadit. V první řadě je třeba zmínit, že ggbet bonusy má licenci a je regulována Curacao eGaming Authority. To znamená, že se řídí přísnými pravidly, pokud jde o jejich bonusové nabídky. Můžete si tak být jisti, že každá bonusová nabídka, kterou využijete, je férová a nadstandardní.