Rodinné a bytové domy

 

Navrhneme a zrealizujeme Vám ideální způsob vytápění Vašeho rodinného či bytového domu

Rodinné domy Vzduch/voda

Tepelná čerpadla Vzduch/voda Nukleon HPAW pro vytápění a přípravu TV v rodinných domech.

více info
Rodinné domy země/voda

Tepelná čerpadla Země/voda Nukleon HPBW pro vytápění a přípravu TV do rodinných domů.

více info
Bytové domy Rakousko

S naším rakouským partnerem, firmou Futus jsme se podíleli kusovou dodávkou našich tepelných čerpadel na projektech revitalizace starších obytných domů v Grazi a Linzi. Velké solární pole ohřívá vodu v akumulační nádobě. Dle teploty této vody je její energie použita k předání tepla ve výměnících TV a nízkoteplotního topení. Při slabším slunečním záření a tedy nižší teplotě vody v nádrži, je voda využívána jako primární zdroj energie pro tepelná čerpadla NUKLEON k vytápění a ohřevu TV. Součástí systému je rovněž nádoba s vnitřním výměníkem tepla na využití nízkoteplotní energie ze splaškových a odpadních vod. Tato energie je primárním zdrojem pro tepelná čerpadla voda-voda, NUKLEON HPWW.

více info
Bytový dům Netolice

Tepelné čerpadlo HPAW48 pro vytápění a přípravu TV v bytovém domě v Netolicích. Tepelné čerpadlo je zde umístěno na střeše bytového domu.

více info
Bytové domy Teplice

Tepelná čerpadla HPAW18, HPAW24 a HPAW33 ve 40-ti panelových domech v Teplicích slouží k přípravě TV pro cca 2000 bytů. Pro každé tepelné čerpadlo je zřízena strojovna, kde je tepelné čerpadlo umístěno. Vzduch se přisává z venkovního prostoru a je vytlačován zpět ven, pomocí izolovaného vzduchotechnického potrubí.

více info
Bytové domy Rusko - Moskva

Vytápění a příprava TV v bytových domech v Moskvě. Dodávali jsme celkově 30 kusů tepelných čerpadel Země/voda HPBW ZR250, ZR310 a ZR380

více info