Občanské stavby

 

Naše teplná čerpadla NUKLEON pro vytápění a přípravu TV do mateřskách školek, škol, obchodních center, hotelů, penzionů apod.

Obecní dům Petráveč

Vytápění obecního domu v Petrávči u Velkého Meziříčí tepelným čerpadlem Nukleon HPAW48 (vzduch/voda). Součástí realizace byla kopmpletní dodávka a montáž nového teplovodního otopného systému objektu.

více info
Administrativní budova Praha

Navýšení kapacity chlazení administrativní budovy v Praze o 350kW. Jsou zde použita dvě tepelná čerpadla Nukleon HPWW 380T. 

více info
Punkevní Jeskyně - vstupní budova

Vytápění vstupní budovy do Punkevních jeskyní tepelným čerpadlem země/voda HPBW 72.
Zdrojem tepla je 5 hlubinných vrtů s maximální hloubkou 120ti metrů. Hlubinné vrty jsou umístěny před samotnou vstupní budovou.

více info
Domicil aktivních seniorů - Olešná

Vytápění a příprava TV v domově seniorů v Olešné je řešeno kaskádou dvou tepelných čerpadel vzduch/voda HPAW48. Celkový instalovaný výkon tepelných čerpadel je 82,2kW.

více info
Návštěvnické centrum - Kvilda

Vytápění návštěvnického centra na Kvildě na Šumavě. Tepelné čerpadlo voda/voda HPWW 34 vytápí budovu pomocí předehřáté vody ze solárních panelů.

více info
Tundra - Ruská federace

Dodávka a uvedení do provozu 4 kusů tepelných čerpadel HPAW 48 SPLIT v oblasti sibiřské tundry – v Jamalsko-něneckém autonomním okruhu. Tepelná čerpadla v prostředí s výpočtovou teplotou -43°C (pro srovnání, Praha má -12°C) pracují do teploty -30°C, kdy jsou automaticky odstavena a další tepelný výkon přebírají kotle spalující naftu. Jedná se o reprezentativní a relaxační sídlo vedení gubernie a centrální vlády. 

více info
Hotel - Telč

Vytápění a příprava TV v hotelu Černý orel v Telči. Tepelné čerpadlo Nukleon HPAW33 - split.

více info
Chrám svaté Ludmily - Praha

Vytápění a příprava TV v chrámu svaté Ludmily v Praze na Sibiřském náměstí v Bubenči.
Vytápění je řešeno pomocí vzduchotechnické jednotky a samotný rozvod tepla je vzduchotechnickým izolovaným potrubím. Vzduchotechnická jednotka od firmy Remak.

více info
Mateřská školka Hodov

Vytápění a příprava TV tepelným čerpadlem HPAW33 v mateřské školce v Hodově na Vysočině

více info
SOS Dětská vesnička Brno - Medlánky

Tepelná čerpadla Nukleon HPAW13 pro dva bytové domy SOS dětské vesničky v Brně - Medlánkách. Čerpadla vzduch/voda zajišťují celoroční dodávku teplé vody a vytápění. Systém zajišťuje zcela automatický provoz.

více info